Presidenti Begaj dekreton shkarkimet dhe emërimet e ministrave të rinj

Presidenti Begaj dekreton shkarkimet dhe emërimet e ministrave të rinj

64
SHPËRNDAJE

Presidenti i Republikës Bajram Begaj dekreton shkarkimet dhe emërimet e ministrave të rinj, pak ditë pasi kryeministri Edi Rama bëri ndryshimet në qeveri.

S'KA KOMENTE