Ballina Shqiperia ime Pranga 38 vjecarit ne Fier, u kap i dehur ne timon dhe...

Pranga 38 vjecarit ne Fier, u kap i dehur ne timon dhe kundershton forcat e policise


-Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor të DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasin L. Y., 38 vjeç, banues në Fier, pasi është konstatuar nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur, dhe gjatë shoqërimit ka kundërshtuar me forcë punonjësit e Policisë.