Ballina Shqiperia ime Polocia ndalon 29-vjeçarin -bashkëjetonte me 12-vjeçaren, vajzën e njerkës së tij

Polocia ndalon 29-vjeçarin -bashkëjetonte me 12-vjeçaren, vajzën e njerkës së tij

Policia ka ndaluar ditën e sotme një 29-vjeçar nga Pogradeci, nën dyshimet se ky i fundit kishte kryer marrëdhënie intime me një 12-vjeçare. Kjo e fundit në polici ka deklaruar se me 29-vjeçarin, prej 2 vitesh ishin në lidhje.

Por sipas të dhënave të grumbulluara nga burime pranë policisë Pogradec, BalkanWeb mëson se 29-vjeçari bashkëjetonte me 12-vjeçaren.

Kallëzimin sipas policisë e ka bërë nëna e 12-vjeçares. Por ajo që bëhet e ditur po nga të njëjtat burime është se ka qenë nëna ajo që ka bashkëjetuar me babanë e 29-vjeçarit, së bashku me këtë të fundit dhe vajzën e saj.

Sipas policisë ata bashkëjetonin të katërt në shtëpi ndërsa vajza në prani të psikologes ka thënë se me djalin kanë 2 vite lidhje.

Ajo gjithashtu ka treguar se ka qenë dëshira e 2 palëve për të krijuar këtë lidhje. Ndërkohë policia e ka shoqëruar 29 vjeçarin në komisariat për të kryer veprime të mëtejshme procedurale.