Ballina Shqiperia ime Makina përplas per vdekje një 17-vjeçar.

Makina përplas per vdekje një 17-vjeçar.

Një aksident ka ndodhur në Fushë Krujë. Një automjet mësohet se ka përplasur një 17-vjeçar.17-vjeçari ka ndërruar jetën. Shoferi i automjetit është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Rreth orës 21:30, në Fushë Krujë, automjeti me drejtues shtetasin A. K., ka aksidentuar me pasojë vdekjen një të mitur 17 vjeç.

Shtetasi A. K. është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.