Ngjarja e rëndë/ Babai merr foshnjën dhe e zhyt pa u ndalur...

Ngjarja e rëndë/ Babai merr foshnjën dhe e zhyt pa u ndalur në pishinë

1327
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rende ka ndodhur në një kompleks pishinash në kryeqytet.

Një person, kishte marrë foshnjën e tij disa muajshe në duar dhe zhytet me të, duke e mbajtur nën ujë për disa sekonda.Sipas JOQ, qytetarët raportojnë se fëmijë qante dhe nxirrte shkumë nga goja, por babai nuk ndalonte duke e zhytur. Një grua iu afrua që t’i merrte fëmijën por ai nuk ia dha.

Një grup qytetarët afrohen që t’i flasin por babai i është kthyer shpërthyer në të shara.

“Po ik mi debile, ik mos na çaj…Ik moj kokrra e ….,”-dëgjohet ai teksa thotë në video.

Madje raportohet se kanë thirrur edhe Policinë, por ende nuk ka asnjë reagim prej tyre.

S'KA KOMENTE