Ballina Shqiperia ime Makina del nga rruga dhe permbyset, plagoset shoferi

Makina del nga rruga dhe permbyset, plagoset shoferi

Aksident në Berat. Ngjarja ndodhi afër Qendrës ‘Lira’ në orën 06:45. Një mjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Mjeti tip Ford Focus dyshohet se ka dalë nga rruga për shkak të lagështisë në rrugë.

Menjëherë kanë shkuar në vendngjarje grupi i shërbimit me 2 mjete zjarrfikëse, që bën të mundur nxjerrjen nga mjeti të shoferit dhe një pasagjere, që ndodhej në makinë.