Kishte shkuar për peshkim, mbytet 40-vjeçari 

Kishte shkuar për peshkim, mbytet 40-vjeçari 

576
SHPËRNDAJE

Një 40-vjeçar, i cili kishte shkuar për peshkim, është mbytur në lumë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Reparti 57” në Ksamil, ku 40-vjeçari A.A i cili mbante veshur edhe rroba polumbari, është gjetur i mbytur. Ngjarja dyshohet si aksidentale.

Njoftimi i policise:

Sot, në orët e para të mëngjesit, në vendin e quajtur “Reparti 57”, Ksamil, është gjetur i mbytur dyshohet aksidentalisht në lumë duke peshkuar, shtetasi A. A., 40 vjeç, banues në Sarandë, i cili mbante veshur dhe rroba polumbari. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

S'KA KOMENTE