Kapet me droge ,42-vjeçari në Greqi, sasia e droges 300 mijë euro

Kapet me droge ,42-vjeçari në Greqi, sasia e droges 300 mijë euro

622
SHPËRNDAJE

Një emigrant shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke, pasi në shtëpinë e tij në Selanik janë gjetur lëndë narkotike me vlerë 300 mijë euro.

Protothema.gr shkruan se në banesën e shqiptarit janë gjetur konkretisht 3.5 kilogramë kokainë dhe 19 kg kanabis.

Ndaj shqiptarit rëndon akuza për posedim dhe trafikim të lëndëve narkotike.

S'KA KOMENTE