Humb jetën ne pune 44-vjeçari shqiptar në Itali

Humb jetën ne pune 44-vjeçari shqiptar në Itali

5910
SHPËRNDAJE

Një 44-vjeçar shqiptar, i identifikuar si Aleks Palushi, ka humbur jetën pasi ka ngecur në mekanizmin rrotullues të një betoniereje.

Ngjarja ka ndodhur në Itali, ndërsa mësohet se 44-vjeçari kishte në pronësi një kopani të vogël ndërtimi.

Në momentin e ngjarjes Palushi ka qenë duke pastruar një betoniere, por është bllokuar në mekanizmin rrotullues dhe ka marrë dëmtime të rënda që i kanë marrë edhe jetën.

S'KA KOMENTE