Gruaja bie nga kati i dytë i banesës, humb jetën

Gruaja bie nga kati i dytë i banesës, humb jetën

1127
SHPËRNDAJE

Një grua ka humbur jetën në Vlorë pasi ka rënë nga një lartësi në banesën e saj.

Sipas burimeve zyrtare, sot, rreth orës 10:40, në lagjen “1 Maji”, Vlorë, shtetasja A. M., rreth 68 vjeçe, dyshohet se ka rënë nga kati i dytë i banesës së saj dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE