Greqia në ‘luftë’ me flakët, digjen makina dhe shtëpi në Atika

Greqia në ‘luftë’ me flakët, digjen makina dhe shtëpi në Atika

80
SHPËRNDAJE

Greqia është përfshirë nga disa zjarre pasditen e sotme si pasojë e temperaturave të larta dhe nga erërat e forta.Mediat greke raportojnë se vatrat zjarrit po përhapen në Kouvaras, Anavyssos, Lagonisi dhe Saronida, në afërsi të Atikës

S'KA KOMENTE