Gjendet i mbytur 35-vjeçari në Fier, detajet e para

Gjendet i mbytur 35-vjeçari në Fier, detajet e para

4258
SHPËRNDAJE

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 19:50, në plazhin e Pishporos, Fier, duke u larë në det, është mbytur dhe ka ndërruar jetë shtetasi B. H., 35 vjeç, banues në Levan.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes së 35-vjeçarit.

S'KA KOMENTE