Ballina Shqiperia ime Fier-I gjejne nje sasi droge ne makine ndiqet penalisht 42 vjecari

Fier-I gjejne nje sasi droge ne makine ndiqet penalisht 42 vjecari

Sektori për Hetimin e Narkotikëve referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. Sh., 42 vjeç, banues në fshatin Levan, pasi gjatë kontrollit të automjetit që ai drejtonte, shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan një sasi të vogël, lënde të dyshuar narkotike, kokainë.