Ballina Shqiperia ime Aksident në “Rrugën e Arbrit”, raportohet për 2 viktima

Aksident në “Rrugën e Arbrit”, raportohet për 2 viktima

Një aksident është regjistruar në “Rrugën e Arbrit” teksa raportohet se kanë humbur jetën 2 persona. Sipas informacioneve mësohet se dy makina, janë përplasur kokë më kokë.

Burime paraprake bëjnë me dije se aksidenti u shënua në Zallbastar të Tiranës, në afërsi të “Shkallës së Tujanit”.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.