Ballina Shqiperia ime Digjet plotesisht nga flaket nje banese ne Fier

Digjet plotesisht nga flaket nje banese ne Fier

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 20:00 në fshatin Frakull e Madhe, në banesën e shtetasit I. M., 71 vjeç, ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht. Nuk ka dëme në njerëz.

Paraprakisht dyshohet se shkak i zjarrit ka qënë aksidental nga soba e drurëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.