Ballina Shqiperia ime Ky është 33-vjeçari që u ekzekutua në Shkodër

Ky është 33-vjeçari që u ekzekutua në Shkodër

Ky eshte 33-vjeçari, Valter Fierza, i cili u ekzekutua mbrëmjen e kësaj të enjteje në fshatin Hot i Ri të Shkodrës.

Forca të shumta policie kanë rrethuar zonën dhe kanë nisur kërkimet për gjetjen e autorëve.

Rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta.