Dhune ne familje ndaj nenes dhe babait ne FIER ,2 te arrestuar

Dhune ne familje ndaj nenes dhe babait ne FIER ,2 te arrestuar

6566
SHPËRNDAJE

DVP Fier/Vihen në pranga 2 shtetas, për dhune ne familje

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasit:

-A. H., 42 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij;

-M. K., 24 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Nderkohe Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë shtetasen S. B., 48 vjeçe, banuese në Çermë Sektor, Divjakë, pasi dyshohet se ka kanosur me mjet prerës, një shtetas.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE