Babai alarmon policine Fier per zhdukjen e vajzes nga shtepia

Babai alarmon policine Fier per zhdukjen e vajzes nga shtepia

1020
SHPËRNDAJE

Fier

Në komisariatin e Policisë Fier, shtetasi Sh. H., 69 vjeç, banues në Peshtan Bregas, ka bërë denoncim se në datë 24.06.2023 është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij, shtetasja S. H., 37 vjeçe, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor. Punohet për gjetjen e 37-vjeçares.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE