Aksidentohet punonjësi i policisë,makina përmbyset në rrugë

Aksidentohet punonjësi i policisë,makina përmbyset në rrugë

462
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur në Sarandë.

Një automjet tip Ford me drejtues Durim Pashollari, me detyrë punonjës Policie në stacionin e Policisë Kufitare Borsh, ka humbur kontrollin duke u përmbysur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “ Skenderbeu” në Sarandë.Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka pasur lëndime në njerëz por ka pasur vetëm dëme materiale.Menjëherë kanë shkuar shërbimet e Qarkullimit rrugor dhe po kryhen veprimet nga A.M.P.

S'KA KOMENTE