Aksidenti ne Fier, procedohen 2 shoferet

Aksidenti ne Fier, procedohen 2 shoferet

474
SHPËRNDAJE

Po nga këta specialistë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit E. K., 23 vjeç dhe S. R., 32 vjeç, pasi mbrëmjen e djeshme, në lagjen “Liri”, automjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin S. R. dhe për pasojë, është dëmtuar pasagjerja në automjetin që drejtohej nga 32-vjeçari, shtetasja L. Gj., 24 vjeçe, e cila ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.


Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE