Aksident në Fier, makina përplas motorin dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Aksident në Fier, makina përplas motorin dhe largohet nga vendi i ngjarjes

3166
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur në fshatin Agim në Libofshë. Mësohet se një automjet ka përplasur një shtetas që udhëtonte me motoçikletë.

Si pasojë e përplasjes drejtuesi i motoçikletës ka përfunduar i plagosur në tokë ndërsa automjeti është larguar nga vendi i ngjarjes. Në ndihmë të të plagosurit kanë ardhur kalimtarë të rastit, ndërsa po punohet për identifikimin e drejtuesit të mjetit që pas përplasjes nuk ndaloi.

S'KA KOMENTE