Ballina Shqiperia ime Aksident ne Fier, makina perplas motorin

Aksident ne Fier, makina perplas motorin

Nje aksident ka ndodhur ne lagjen 8 shkurti ne Fier. nje automjet ka perplasur nje motor . si pasoje e perplasjes drejtuesi i motorcikletes ka marre disa lendime te lehta dhe eshte derguar per ne spital duke marre ndihmen shendetesore.Policia ka shkuar ne vendngjarje