Shembet tarraca e banesës, dy persona mbeten nën rrënoja 

Shembet tarraca e banesës, dy persona mbeten nën rrënoja 

43
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës, ku është shembur tarraca e një banese dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të bllokuar nën rrënoja. 

Mesohet se një prej personave është transportuar në spital, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Po ashtu edhe personi tjetër ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja.

S'KA KOMENTE