Zhduket 21-vjeçarja , burri bën denoncimin në polici

Zhduket 21-vjeçarja , burri bën denoncimin në polici

1545
SHPËRNDAJE

Një 21-vjeçare në Vlorë larguar nga banesa e saj dhe nuk është kthyer më. Denoncimin e ka bërë bashkëshorti i saj, i cili ka kërkuar ndihmën e policisë për lokalizimin e 21-vjeçares.

Njoftimi i Policisë:

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë u referuan materialet në Prokurori dhe u bë shpallja në kërkim e shtetases K. K., 21 vjeçe, pasi ka bërë kallëzim bashkëshorti i saj se prej ditës së djeshme, kjo shtetase është larguar nga banesa dhe ka humbur kontaktet me të. Punohet për gjetjen e saj.

S'KA KOMENTE