Vrau babanë me katër plumba, gjendet arma e krimit

Vrau babanë me katër plumba, gjendet arma e krimit

180
SHPËRNDAJE

Disa orës pas zbulimit të vrasjes së 50 vjecarit Pellumb Meta nga vajza e tij në Durrës, policia ka gjetur edhe armën e krimit.

Pistoleta është gjetur në një moçal dhe sipas të dhënave, vajza ka treguar para hetuesve vendin ku e kishte hedhur atë.

S'KA KOMENTE