Ballina Shqiperia ime Vidhte energjine elktrike arrestohet 45 vjecari ne Cakran, Fier

Vidhte energjine elktrike arrestohet 45 vjecari ne Cakran, Fier

Specialistë te hetimeve ne policine Fier arrestuan në flagrancë shtetasin E. S., 45 vjeç, banues në Cakran, Fier, pasi gjatë kontrolleve në banesë, iu konstatua lidhje e paligjshme e energjisë elektrike, si dhe iu gjet dhe iu sekuestrua një armë gjahu që posedohej pa leje.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.