U arrestua për shpërdorim detyre/ Vangjush Dako mbërrin në GJKKO

U arrestua për shpërdorim detyre/ Vangjush Dako mbërrin në GJKKO

37
SHPËRNDAJE

Ish-kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako ka mbërritur paar pak minutash në ambientete e GJKKO, ku dhe pritet të njihet me masën e arrestit.

Ai do të dalë ditën e sotme para gjykatës së bashku me 8 ish-vartësitë e tij dhe biznësmenin Fiqiri Farruku. Gjyqtari që do të jap masën e sigurisë është Erjon Bani, i cili dhe firmosi urdhër-arrestet e SPAK-ut.

S'KA KOMENTE