Vrasja në Fier/ Ky është “Benz-i” që autori përdori për tu larguar

Vrasja në Fier/ Ky është “Benz-i” që autori përdori për tu larguar

974
SHPËRNDAJE

Foto është siguruar nga kamerat e sigurisë në zonën ku ndodhi edhe krimi i rëndë.

Rrethanat e ngjarjes së rëndë nuk dihen ende. Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Burimet bëjnë me dije se viktima dhe autori dy jave më parë kane patur një grindje për shkaqe qe ende nuk dihen që pasoi me këtë ngjarje tragjike

Fqinjët kanë treguar për mikrofonin e Faxneës, se 41-vjeçari ishte njeri i qetë dhe i sjellshëm. Për ngjarjen, reagoi edhe drejtori i policisë së shtetit Muhamet Rrumbullaku, i cili tha se autori ishte identifikuar dhe se po punohej për kapjen e tij.

S'KA KOMENTE