Trafik i rënduar ne Vlore, moti i keq largon pushuesit

Trafik i rënduar ne Vlore, moti i keq largon pushuesit

235
SHPËRNDAJE

Moti me vranesira e reshje kete të diele ka ndikuar dhe te turizmi. Reshjet e shiut kanë bërë që të largohen pushuesit nga plazhet e Vlorës. Kjo gjë ka sjellë dhe shumë trafik në lëvizjen e automjeteve.

Sipas meteorologeve kjo e dielë do të ketë një mot me vranësira në të gjithë vendin, më të dendura në zonat e veriore dhe veriperëndimore.

S'KA KOMENTE