Të shtëna me armë , dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë , dyshohet për të plagosur

833
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të diele në zonën e “Don Boskos” në Tiranë.Nga informacionet e para nga vendngjarja dyshohet se 1 person ka nderruar jete dhe 2 persona kanë shkuar tek trauma të plagosur me armë zjarri.Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal.Në vendngjarje kanë mbërritur mbi 6-7 makina policie dhe 3 ambulanca.

S'KA KOMENTE