Ballina Shqiperia ime Shperthim tritoli ne nje banese ne Lushnje

Shperthim tritoli ne nje banese ne Lushnje

Shperthim tritoli ne nje banese ne Lushnje.Shperthimi rreth ores 21 e 45.Nuk raportohet per te lenduar por vetem deme materiale.Per te treten here, ne lagjen 18 tetori , ne nje banese private .

Lushnjë /Informacion paraprak

Rreth orës 22:00, në lagjen “18 Tetori”, Lushnjë, pranë banesës së shtetases R. T.,(e cila është e pabanuar), është hedhur një sasi e vogël lëndë plasëse. Si pasojë janë shkaktuar dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor, për të kryer veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Po kqyren kamerat e po vijon kontrolli i zonës nga shërbimet e Policisë për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/ve