Shperthim i fuqishem me tritol ne nje banese

Shperthim i fuqishem me tritol ne nje banese

613
SHPËRNDAJE

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar në lagjen nr.4 në qytetin e Durrësit. Burime nga vendngjarjes thonë se ka pasur shpërthim tritoli në banesën e autorit të Ilir Koçilja, i cili dyshohet se vrau me thikë Haki Kokën.

“Shpërthimi ka ndodhur në banesë e Ilir Koçilja, autor i dyshuar i vrasjes së Haki Kokës. Policia ne vendngjarje.Grupi hetimor ka rrethuar zonën dhe vijon punën për të zbardhur rrethanat.

S'KA KOMENTE