Shperthen ne flake makina ne Llogara

Shperthen ne flake makina ne Llogara

293
SHPËRNDAJE

Një automjet tip ‘Benz’ ka marrë flakë në Llogara. Douket se zjarri është përhapur edhe në rrugë.

Mësohet se emperatura e lartë por ndoshta dhe shkëndija elektrike ka bërë që makina të përfshihet nga flakët, ndërkohë që zjarrëfiksit janë nisur nga Vlora për të shuar flakët.

Edhe policia e Orikumit po shkon në vendgjarje.

S'KA KOMENTE