Ballina Shqiperia ime Shkaktoi aksident me 5 te plagosur perfunfon ne prokurorine Fier 26 vjecari

Shkaktoi aksident me 5 te plagosur perfunfon ne prokurorine Fier 26 vjecari

Policia Rrugore e DVP Fier referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin K. L., 26 vjeç, banues në Vlorë, pasi duke drejtuar automjetin, është përfshirë në një aksident rrugor me automjetin me drejtues shtetasin R. B., 26 vjeç. Nga ky aksident janë dëmtuar lehtë drejtuesi i automjetit, shtetasi R. B., dhe 4 pasagjerë, të cilët janë dërguar në spital, për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.       

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.