Sherri me nje viktime ne Vlore, policia ne kerkim te autorit te...

Sherri me nje viktime ne Vlore, policia ne kerkim te autorit te krimit

397
SHPËRNDAJE

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:45, në lagjen “Hajro Çakërri”, në një qendër interneti, 2 shtetas janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe gjatë konfliktit shtetasi A. M., rreth 55 vjeç, për shkak të dhunës fizike (goditjeve me grushte), ka humbur jetën.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Nga veprimet e shpejta është bërë identifikimi i autorit dhe vijon puna për kapjen e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të këtij rasti.

Foto e viktimes

S'KA KOMENTE