Sherr mes të rinjsh , plagoset 32-vjeçari, policia në ndjekje të autorit

Sherr mes të rinjsh , plagoset 32-vjeçari, policia në ndjekje të autorit

223
SHPËRNDAJE

Një 32-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pas një sherri mëngjesin e sotëm.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në rrugën “Prokop Mima”, ku shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me thikë, shtetasin M. I., 32 vjeç.

I plagosuri ndodhet në spital, ndërsa policia po bën krehjen e zonës për arrestimin e autorit.

Informacion paraprak

Më datë 12.02.2024, rreth orës 11:55, në rrugën “Prokop Mima”, shtetasi F. B., 30 vjeç, dyshohet se ka plagosur me mjet prerës thikë, shtetasin M. I., 32 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE