Ballina Shqiperia ime Protesta e opozitës,”blindohet”Bashkia e Tiranës

Protesta e opozitës,”blindohet”Bashkia e Tiranës

Mbahet sot sërish protestë para Bashkisë së Tiranës.

Një protestë e organizuar nga opozita dhe Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, të cilët kërkojnë dorëheqjen e Veliajt.

Teksa policia ka nisur të marrë masat duke vendour mjetet përpara godinës.

Më herët ka publikuar edhe masat lidhur me mbarëvajtjen e protestës.