Policia jep detajet: 52 persona të arrestuar, drogë dhe mocione të sekuestruara...

Policia jep detajet: 52 persona të arrestuar, drogë dhe mocione të sekuestruara ne Elbasan

16
SHPËRNDAJE

Policia e Elbasanit ka dalë sot në një konferencë për mediat ku dha detaje rreth megaoperacionit të ndërmarrë sot, që çoi në arrestimin e 52 personave. 

Gjatë fjalës së tij, drejtori i Policisë së Elbasanit, Ilir Proda tha se 10 persona kanë qenë të dënuar në fushën e narkotikëve.

S'KA KOMENTE