Plagosi në kokë partneren 35-vjeçare, arrestohet 25-vjeçari shqiptar në Greqi

Plagosi në kokë partneren 35-vjeçare, arrestohet 25-vjeçari shqiptar në Greqi

168
SHPËRNDAJE

Një 25-vjeçar me origjinë shqiptare ra në prangat e autoriteteve greke, pasi kishte sulmuan partneren e tij 35-vjeçare, duke e plagosur rëndë në kokë.

Ngjarja, sipas mediave greke, ka ndodhur në shtëpinë ku jeton 35-vjeçarja nga Moldavia. Autori ka hyrë nga një derë e hapur ballkoni dhe ka sulmuar 35-vjeçaren, duke e goditur me kokë.

Fqinjët që kanë dëgjuar zëra kanë lajmëruar policinë, e cila ka shkuar në vendngjarje. E plagosura është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Larisës. 25-vjeçari pas ngjarjes u zhduk për t’u gjetur më vonë nga policia në zonën e Karditës.

S'KA KOMENTE