Përplasi me makinë dy të rinj nga Fieri, pranga shoferit

Përplasi me makinë dy të rinj nga Fieri, pranga shoferit

1036
SHPËRNDAJE

Një 21-vjeçar në Elbasan është vënë në pranga pasi të shtunën u përfshi në një aksident rrugor duke lënduar dy persona në bulevardin “Aqif Pasha”.

Gjithashtu, nga ky aksident janë shkaktuar dëme materiale në lulishten e një lokali dhe në një automjet të parkuar.

S'KA KOMENTE