Ballina Shqiperia ime Plagoset policja, 2 persona i bëjnë “pritë” teksa udhëtonte në makinë

Plagoset policja, 2 persona i bëjnë “pritë” teksa udhëtonte në makinë

Një efektive policie ka mbetur e plagosur mëngjesin e sotëm në Laç.

Mësohet se oficerja e policisë teksa udhëtonte me makinë dy persona i kanë dalë para automjetit dhe janë përfshirë një përplasje me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të lagjes Sanxhak ta Laç. Forcat e Policise ne vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë si edhe per identifikimin e autorëve.

Drejt vendnngjarjes janë nisur përforcime nga Tirana, si forca të ndërhyrjes së shpejtë dhe ata të Repartit RENEA.