Plagoset babai dhe djali i mitur ne nje aksident ne Gramsh

Plagoset babai dhe djali i mitur ne nje aksident ne Gramsh

77
SHPËRNDAJE

Një aksident me dy të plagosur ka ndodhur pranë spitalit të Gramshit.

Si pasojë e përplasjes së fortë mes dy mjeteve kanë mbetur të plagosur bab e bir, 47 dhe 15 vjeç.

Mësohet se për shkak të gjendje së rëndë, ata janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se të plagosur kanë mbetur shtetasit Artan Llapushi dhe O.Llapushi.

Në momentin e aksidentit ka pasur lëvizje të shtuar në qytet, pasi po festohej 79-vjetori i krijimit të qytetit.

S'KA KOMENTE