Përplaset nga makina shpërndarësi i picave , dërgohet me urgjencë në spital

Përplaset nga makina shpërndarësi i picave , dërgohet me urgjencë në spital

456
SHPËRNDAJE

Një aksident me pasojë plagosjen e një të riu u regjistrua mbrëmjen e së martës në Elbasan. Mësohet se një mjet ka përplasur një shpërndarës picash.

Drejtuesi i mjetit nuk ka ndaluar të ofroj ndihmën e parë, por është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ambulanca ka mbërritur në vendin e aksidentit dhe ka transportuar të lënduarin drejt spitalit  të Elbasanit. Sakaq policia është vënë në ndjekje të drejtuesit të mjetit.

I riu aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

S'KA KOMENTE