Përplasen dy makina, dy të plagosur

Përplasen dy makina, dy të plagosur

553
SHPËRNDAJE

Nje aksident eshte shenuar ne aksin rrugor Lezhe-Shkoder prane kryqezimit te Gjadrit ku dy automjete jane perplasur me njera tjetren. Nje mjet tip golf me targa shqiptare dhe audi me targa angleze dhe per pasoje kane mbetur te lenduar 2 shoferet te cilet jane derguar ne spitalin e Lezhes jashte rrezikut per jeten. Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes

S'KA KOMENTE