Perplasen 2 makina, humb jeten nje grua,plagosen drejtuesit e mjeteve

Perplasen 2 makina, humb jeten nje grua,plagosen drejtuesit e mjeteve

393
SHPËRNDAJE

Një aksident i dyfisht ka ndodhur mesditën e sotme në aksin nacional Memaliaj-Krahës, ku si pasojë ka ndërruar jetë një grua

Në aksidentin e rëndë pranë fshatit Qesarak janë përfshirë 2 automjete. Një grua ka humbur jetën, ndërsa tre persona persona janë lënduar.

Njoftimi i Policisë:

Memaliaj/Informacion paraprak

Rreth orës 11:45, në aksin rrugor “Memaliaj-Krahës”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin A. M. me automjetin me drejtues shtetasin L. M.. Nga përplasja janë dëmtuar 2 drejtuesit e automjeteve dhe 1 pasagjere ende e paidentifikuar. Si pasojë e dëmtimeve, shtetasja ka humbur jetën, ndërsa 2 drejtuesit e automjeteve janë në kujdesin e mjekëve.

Po punohet për identifikimin e shtetases që ka humbur jetën dhe për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE