Ballina Shqiperia ime Permbyset autoboti ne Fier-Levan

Permbyset autoboti ne Fier-Levan

Nje automjet i tonazhit te rende ka dale nga rruga ne oret e para te mengjesit te sotem ne aksin e vjeter te rruges Fier- Levan, ne vendin e quajtur Kthesa e Liqenit. Mesohet se autoboti ka qene pa ngarkese ne momentin e daljes nga rruga , ku paraprakisht mendohet se ka ndodhur per shkak te lageshtires. Ne vendngjarje ka shkuar menjehere policia dhe grupi hetimor per te zbardhur shkaqet ndersa fatmiresisht nuk raportohet pwr viktima.