Ballina Shqiperia ime Operacioni i SPAK/ Personazhi i njohur i botës së krimit në mes...

Operacioni i SPAK/ Personazhi i njohur i botës së krimit në mes të arrestuarve 

Të tjerë personazhe të njohur të botës së errët të krimit janë arrestuar në kuadër të aksionit të mbrëmshëm, ku u prangosën edhe zyrtarë policie, mes tyre dhe Erzen Breçani. 

Mesohet se mes personave të arrestuar janë Bujar Gërmizi dhe Besmir Mustati. 

Mësohet se Germizi, që tashmë ka mbiemrin Ajeti, akuzohet për krijim kushtesh për vrasje, ndërsa është një emër i njohur në botën e krimit në Kukës. Sakaq, i shpalluri në kërkim Ervin Mata akuzohet për trafik droge, ndërsa Dedan Gjoni akuzohet për krijim kushtesh.