Merr flake nje automjet ne Fratar,Mallakaster

Merr flake nje automjet ne Fratar,Mallakaster

924
SHPËRNDAJE

Nje automjet tip Mercedes ka mare flake ne autostraden Levan Tepelen ne afersi te fshatit Fratar. Dyshohet se mjeti ka mar flake per shkak te nje defekti ne sistemin elektrik. Drejtuesi i mjetit qe udhetonte me familjen ka ndaluar sapo ka pikasur tymin qe dilte nga pjesa para automjetit. Menjeher ne vendngarje kane shkuar zjarrfikset e Mallakasters qe kane ber te mundur fikjen e zjarrit dhe shperndarjen e flakeve ne zonen perreth

S'KA KOMENTE