Tentoi të vriste ish-vjehrrin duke e përplasur me makinë, pranga 48-vjeçarit

Tentoi të vriste ish-vjehrrin duke e përplasur me makinë, pranga 48-vjeçarit

72
SHPËRNDAJE

Një 48-vjeçar është vënë në pranga të Policisë së Shkodrës, pasi tentoi të vriste ish-vjehrrin e tij.

Sipas policisë, i arrestuari ka përplasur me makinën ish-vjehrrin e tij, i cili po lëvizte me biçikletë në qytetin verior.

Ish-vjehrri i të arrestuarit po lëvizte në korsinë e dedikuar për biçikleta, ndërsa papritmas është përplasur me makinëPas ngjarjes, 68-vjeçari u dërgua për ndihmë në spital dhe sipas mjekëve ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

S'KA KOMENTE