Ballina Shqiperia ime Makina perplas bicikleten ne Fier, dergohet ne spital i moshuari

Makina perplas bicikleten ne Fier, dergohet ne spital i moshuari

Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne dalje te qytetit te Fierit ne rruge. qe lidh kete qytet me Levanin .Nje i moshuar rreth 80 vjec ka qene duke kaluar rrugen me biciklete dhe eshte perplasun nga nje atomjet tip audi.

I moshuari eshte shoqeruar per ne spitalin e Fiert nga autoambulanca ndersa ne vendgjarje ka mberritur policia per te zbardhur shkakun e aksidentit